V pátek 22.4. jsme navštívili dopravní hřiště v Bohumíně. Žáci trávili první hodinu v učebně, kde jim lektorka vysvětlovala pravidla silničního provozu, opakovala s nimi značky a také dopravní situace a povinnou výbavu cyklisty. Druhou hodinku si pak žáci mohli vyzkoušet na vypůjčených kolech jezdit po silnici s dopravními značkami, semafory apod, samozřejmě na silnici určené k výuce. Za odměnu pak žáci navštívili Mauglího stezku a opravdu unavení se vraceli domů. Žáky musím pochválit za jejich znalosti z dopravní výchovy.
Testy a hry je možno vyzkoušet na těchto stránkách: http://www.zakruta.cz/autoskola-hra/
neděle 24. dubna 2016
pondělí 4. dubna 2016
V pátek 1.4. jsme na přání Martina, za 5 žolíků, uspořádali ve třídě Den morčat a křečků.
Ti, kteří mají doma takové zvířátko, přinesli do školy morčata a křečky a jiní poslali fotky. Žáci pak ostatním sdělili důležité informace o jejich zvířátku a spolužáci se také ptali, co je zajímalo.
Celkem se sešli ve třídě 4 morčata a 3 křečci. Beseda byla velmi zdařilá a žákům i mně se velmi líbila. Opět jsem se utvrdila, že mám výborné děti, rodiče prominou toto přivlastnění. Jsou však skvělí.Fotečky z akce o tom vypovídají své.
Ti, kteří mají doma takové zvířátko, přinesli do školy morčata a křečky a jiní poslali fotky. Žáci pak ostatním sdělili důležité informace o jejich zvířátku a spolužáci se také ptali, co je zajímalo.
Celkem se sešli ve třídě 4 morčata a 3 křečci. Beseda byla velmi zdařilá a žákům i mně se velmi líbila. Opět jsem se utvrdila, že mám výborné děti, rodiče prominou toto přivlastnění. Jsou však skvělí.Fotečky z akce o tom vypovídají své.
úterý 15. března 2016
pondělí 7. března 2016
neděle 3. ledna 2016
neděle 6. prosince 2015
Předvánoční výlet se opět vydařil
V sobotu 12.12 2015 se uskutečnil náš společný již 3. výlet. Tentokrát na chatu Kozubová. Výšlap byl sice delší než předešlé dva, ale vyšlápli jsme plni elánu a došli až na vrchol. Nahoře jsme se osvěžili a žáci postavili krásného lesního skřítka a dali mi úkol, najít skřítka v lese. Naštěstí mi pomohli v hledání a musím říct, že se jim opravdu moc povedl. ( foto) Předvánoční atmosféra byla cítit mezi žáky i mezi rodiči a posilněni cukrovím jsme vše perfektně zvládli. Při příjezdu nás také na nádraží čekala mísa plná cukroví. Děkuji všem zúčastněným a těším se na další, tentokráte již v roce 2016.
V sobotu 12.12 2015 se uskutečnil náš společný již 3. výlet. Tentokrát na chatu Kozubová. Výšlap byl sice delší než předešlé dva, ale vyšlápli jsme plni elánu a došli až na vrchol. Nahoře jsme se osvěžili a žáci postavili krásného lesního skřítka a dali mi úkol, najít skřítka v lese. Naštěstí mi pomohli v hledání a musím říct, že se jim opravdu moc povedl. ( foto) Předvánoční atmosféra byla cítit mezi žáky i mezi rodiči a posilněni cukrovím jsme vše perfektně zvládli. Při příjezdu nás také na nádraží čekala mísa plná cukroví. Děkuji všem zúčastněným a těším se na další, tentokráte již v roce 2016.
úterý 1. prosince 2015
Další přání se plní
Dne 11.12. jsme měli na přání v žolíkové hře ZVÍŘECÍ DEN. Myslím si, že tento den se nám opravdu vydařil. Všichni měli připraveny nějaké informace o zvířeti, které si vybrali a někteří dokonce obohatili náš den výborným zvířecím kostýmem. Pro žáky byl připraven pracovní list, který procvičoval všechno co už umíme. Dokázali jsme si , že i zvířátka mají přístup do naší školy otevřen.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)